Föreningens nya hemsida

6 december, 2021

Från och med 1 december 2021 kommer alla hemsidor för Flottans Män i Sverige ha samma utformning. Vår hemsida, för Västerviks lokalförening, är under uppbyggnad och kommer förhoppningsvis att vara klar innan årsskiftet 21/22. Vi hoppas, och tror, att den nya hemsidan ska locka läsare och kunna ge en bättre upplevelse för dig som medlem i vår förening.
//Styrelsen för Flottans Män i Västervik

Senaste nyheterna

Figeholms Skutmuseum

22-08-22 Utflykt till Figeholms Skutmuseum. Läs mer under fliken Program/Föreningens program 2022 i den blå listen.

läs mer

Militärhistorisk träff 1-4 sept -22

1-4 september 2022 bjuder Västerviks militärhistoriska förening in alla intresserade till en träff på Västerviks flygplats (Mommehål). Programmet för lördag 3:e september kan du ta del av här, då även Flottans Män i Västervik deltar. För den intresserade finns även...

läs mer