Kontakta oss

Kamratföreningen Flottans Män Lysekil nås på E-post  lysekil@flottansman.se alternativt via telefon till någon i styrelsen.

Ordförande, V. Webbmaster, V. Medlemsregistrator:

Mattias Bergsten  Telefon: 070-5352794.  E-post: lysekil@flottansman.se

V. Ordförande:

Carl-Gustaf von Konow  Telefon: 073-1510580.  E-post: carl-gustaf@vindbyggarna.se

Sekreterare:

Leif Lysberg  Telefon: 070-2692141.  E-post: leiflysberg@hotmail.com

Skattmästare/Kassör:

Arne Hasselgren  Telefon: 070-2337969.  E-post: arne.k.hasselgren@telia.com

Webbmaster, Medlemsregistrator:

Van Carlzon  Telefon: 070-4288006.  E-post: lysekil@flottansman.se

Klubbmästare:

Jan-Otto Pettersson  Telefon: 076-1156844.  E-post: jan-otto.pettersson@telia.com

V. Klubbmästare:

Per Lyrheden  Telefon:070-9285172.  E-post: per.lyrheden@hotmail.se

Stugfogde:

Ronny Olsson  Hemtelefon: 0523-14901.  Mobil: 070-6149056.  E-post: olsson.ronny@telia.com