Riksårsmöte 2023

20 mars, 2023

Förberedelserna för Riksårsmöte 2023 är nu klara och du finner all information om mötet genom att besöka förbundets hemsida www.flottansman.se och fliken Riksårsmöte.

Senaste nyheterna

Riksårsmötet

I år är det vi i Nynäshamnsföreningen som arrangerar riksårsmötet. Om inte nya vågor av covid-19 drabbar oss kommer mötet att genomföras i samband med en kryssning till Tallinn den 8 - 10 maj 2022. Föreningen behöver många frivilliga händer som hjälper till med att...

läs mer

Riksårsmöte 2022

År 2022 är det vår förening som arrangerar riksårsmötet. Det kommer att genomföras på m/s Baltic Queen i samband med kryssning till Tallinn den 8 - 10 maj. Föreningens medlemmar uppmanas att hjälpa till med allt från att göra namnskyltar till deltagarna som att agera...

läs mer