Julkonsert med Marinens musikkår 2022-12-01 i Fästingskyrkan, Karlsborg

26 september, 2022

Här kommer ett sista utrop inför Karlsborgsresan, torsdagen den 1 dec. Vi åker gemensam buss från  V:a Torget kl 14.00.    Just nu är det ca 20 anmälda till resan men det finns plats för många fler. När vi kommer fram till Karlsborg går vi på restaurang Sunny Tai och njuter av thailändsk mat. Var och en betalar för sig. Sen följer julkonserten med Marinens Musikkår. Vi är hemma igen ca 21:00.

Anmäl Dig till Leif Aljered. Tel. 0708 – 774412 E-post: leif.aljered@gmail.com. Senast 2022-11-24 vill Leif ha Din anmälan.

Senaste nyheterna

Bilder från Styrelsemöte 2021-11-02

Flottans män Jönköping har haft öppet styrelsemöte på restaurang Sofiehof i Jönköping under god uppslutning.Hans Suneson och Claes von Sivers i ivrig väntan på att lunchen ska serveras.      Nedan bilder på deltagarna i styrelsemötet.Bildtext

läs mer