Sekreterare: Leif Lysberg

Telefon: 0523-13740. Mobil: 070-2692141. E-post: leiflysberg@hotmail.com

 

  

Webbmaster, Medlemsregistrator: Van Carlzon  

Telefon: 0523-47397. Mobil: 073-0774105. E-post: van.c@telia.com

 

 

Klubbmästare: Jan-Otto Pettersson

Telefon: 0523-12970. Mobil: 076-1156844. E-post: jan-otto.pettersson@telia.com

 

Vice Klubbmästare: Per Lyrheden

Telefon: 0523-10777. Mobil: 070-9285172. E-post: per.lyrheden@hotmail.se

 

Ordförande samt Vice Webbmaster, Medlemsregistrator: Mattias Bergsten

Mobil: 070-5352794. E-post: lysekil@flottansman.se

Skattmästare/Kassör: Arne Hasselgren

Mobil: 070-2337969 E-post: arne.k.hasselgren@telia.com

V. Ordförande: Carl-Gustaf Von Konow

Mobil: 073-1510580. E-post: carl-gustaf@vindbyggarna.se

 

 

Styrelseledamot, Stugfogde: Ronny Olsson

Telefon: 0523-14901. Mobil: 070-6149056. Epost: olsson.ronny@telia.com